BRANSOLETKI

Bransoletki to dodatek, który lubimy ze sobą łączyć i miksować. Pasują do zegarka albo kolczyków. Możesz nosić swoją jedną ulubioną lub – jak Iris Apfel – zakładać całe kolekcję aż po łokcie. To dodatek, który aż prosi, by się nim bawić.

Bransoletki damskie to również sposób na wyrażenie swojej osobowości a nawet życiowego motto. Idąc tym tropem, stworzyłyśmy model z naszym hasłem przewodnim, czyli FIRST LOVE YOURSELF. 

Srebrne bransoletki przywodzą na myśl casualowy styl i świetnie komponują się z pierścionkami, które nosisz na co dzień. W naszym butiku internetowym znajdziesz też oczywiście złote bransoletki, które swój piękny kolor zawdzięczają użyciu elektroforezy. 

Projektując, zawsze myślimy o tym, by nasze dodatki łatwo było połączyć z inną biżuterią. Lubimy eklektyzm i miejski styl z odrobiną ekstrawagancji i “pazura”. Nie brakuje więc u nas dużych sztywnych bransolet, które wyróżniają się intrygującymi detalami.

Minerały są dla nas wielką inspiracją a ich niezwykłe kolory i szlify pozwalają tworzyć nieskończoną ilość wzorów. Drobne spinele, granaty lub turkusy to idealna baza dla delikatnych i wielorzędowych bransoletek. Większe kamienie świetnie pasują do wyrazistych srebrnych lub złotych elementów wykonywanych przez naszych jubilerów. Są też punktem wyjścia dla bransoletek z zawieszkami. 

W ofercie posiadamy także bransoletki łańcuszki, dostępne w srebrnej lub złotej kolorystyce oraz bransoletki z perłami.

Biżuteria w formie bransoletki może być intrygującym akcentem każdej stylizacji. Sięgaj po nią na co dzień.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania