KOLCZYKI KRÓTKIE

Kolczyki krótkie to najchętniej wybierane modele. Choć słowo “krótkie” dla każdej kobiety może oznaczać coś nieco innego, w większości przypadków będą to egzemplarze mające maksymalnie około trzech centymetrów długości.

Srebrne krótkie kolczyki są idealną codzienną biżuterią. W zależności od formy i zdobień nadają się do pracy, wyjścia na kawę z przyjaciółmi, a nawet na randkę. Są lekkie i wygodne. Nie przeszkadzają w wykonywaniu zwykłych czynności. Z łatwością zapomnisz, że w ogóle masz je na uszach. 

Krótkie wiszące kolczyki to również doskonały wybór dla niewysokich kobiet. Taka biżuteria nie tworzy wizualnej dysproporcji między naturalną budową ciała, a dodatkami. 

Sprawdzą się też, jeżeli nie chcesz odciągać uwagi od innej części garderoby, np. pięknej marynarki, czy perfekcyjnie skrojonej sukienki.

Po krótkie złote kolczyki sięgniesz chętnie, jeżeli szukasz drobnego dodatku, do innej biżuterii, którą masz ochotę założyć tego dnia, np. jako uzupełnienie okazałego naszyjnika.

W wielu przypadkach są mocowane na sztyfty, ale znajdziesz również mnóstwo srebrnych wiszących krótkich kolczyków na biglach. To sprawia, że delikatnie się poruszają i dają wrażenie lekkości. 

Zobacz wzory, które podbiły już serca Klientek na całym świecie.

  • Nowoczesne sztyftyNowoczesne sztyfty

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania