PIERŚCIONKI

Pierścionki to nie tylko ozdoba, ale także wyraz uczuć, symbol miłości i ważnych momentów w życiu. Bez względu na to, czy obchodzisz jubileusz czy po prostu chcesz podkreślić swoją indywidualność, wybór pierścionka ma ogromne znaczenie. Z pewnością warto zainwestować w piękny srebrny pierścionek.

Duże pierścionki to wybór dla kobiety, która ceni ekstrawagancję i nie boi się przyciągać spojrzeń. Pierścionki minimalistyczne wybierają najczęściej osoby, które lubią wygodę i praktyczne podejście do biżuterii.

Delikatne i subtelne pierścionki z łatwością można łączyć ze sobą i nosić je w zestawach. Skomponują się też z inną biżuterią w podobnym stylu lub uzupełnią stylizację, w której główną rolę zagra masywna bransoletka lub okazały naszyjnik.

Pierścionki z kamieniami szlachetnymi wybieramy nie tylko na zaręczyny, ale także na co dzień, traktując je często jak amulet. 

Oryginalny pierścionek z topazem lub szmaragdem to marzenie niejednej kobiety.

Obecnie wiele par decyduje się na awangardowe pierścionki zaręczynowe, szukając niestandardowych projektów oraz designerskiego podejścia do tematu.

Szerokie pierścionki i obrączki od lat cieszą się wielką popularnością. W ich przypadku nawet prosta forma będzie wyglądać elegancko i zjawiskowo.

Pozłacane pierścionki niestety wiążą się z ryzykiem ścierania się powłoki, dlatego jeżeli chcesz nosić takie dodatki na co dzień, sięgnij po złoty pierścionek lub pierścionki srebrne bez żadnych powłok.

Choć damskie pierścionki są najpopularniejsze, od dawna również mężczyźni wybierają dla siebie nie tylko sygnety, ale także duże i szerokie pierścionki w nowoczesnym wydaniu.