BRANSOLETKI Z PERŁAMI

Bransoletki z perłami niezmiennie pozostają klasyką w biżuterii. Choć ich charakter zmieniał się przez lata, wciąż kojarzą się z elegancją. Niegdyś obecne w szkatułce każdej wytwornej kobiety, dzisiaj wracają ze zdwojoną siłą. Przestały być zarezerwowane tylko dla pewnych grup wiekowych czy społecznych. Zobaczysz te teraz na rękach wielu osób, które mijasz codziennie na ulicy. 

Złota bransoletka z perłami to coś więcej niż tylko rząd małych białych kuleczek. Nieustannie udowadniamy, że perły mogą być podane w nowoczesny sposób, który odpowiada na potrzeby silnych i zdecydowanych kobiet. 

Bransoletka z pereł naturalnych dobrze współgra z bransoletkami z kamieniami lub bransoletkami łańcuszkami. Perły stanowią jasny, przyciągający wzrok akcent, który ładnie podkreśla koloryt skóry oraz uwydatnia urodę pozostałych elementów biżuterii. W zestawieniu z nowoczesnymi geometrycznymi zawieszkami lub surowością, np. czarnych turmalinów, ten niezwykły element biżuterii nabiera zupełnie nowego charakteru.

Bransoletka z dużymi perłami dodatkowo intryguje, ponieważ nie są one aż tak popularne jak drobne okrągłe perełki. 

Jeżeli szukasz czegoś nieoczywistego, wybieraj modele z nieregularnymi perłami. Ich organiczne kształty przełamują klasyczną elegancję i sprawiają, że taka biżuteria jeszcze lepiej pasuje do zwykłych jeansów i T-shirtów.

W KRAUZA design zamówisz też oczywiście srebrne bransoletki z perłami. Wystarczy, że dasz nam znać, by dany model wykonać bez złotej polimerowej powłoki.