Naszyjniki z perłami to o wiele więcej niż klasyczny sznur w stylu Coco Chanel. Perły znów są towarem niezwykle pożądanym. Współczesne podejście do tematu pozwoliło na odkrycie niemal nieskończonej ilości twórczych rozwiązań i dostosowanie takiej biżuterii do aktualnych potrzeb kobiet.

Nie można jednak pominąć faktu, że naszyjniki z perłami ze względu na swoją historię zawsze będą kojarzyć się z elegancją i klasą. Nawet te w nowoczesnym wydaniu przywodzą na myśl dobry gust a nawet wyższy status społeczny. 

Dla nas są przede wszystkim jednym z wielu narzędzi do podkreślania kobiecego piękna i prywatnie jesteśmy wielkimi fankami pereł.

W KRAUZA design chętnie sięgamy po naszyjniki z nieregularnymi perłami, czy łańcuszki z pojedyncza perłą w jej naturalnej “nieidealnej” formie. Połączenie wysokiej klasy jubilerstwa z surowością takich okazów daje niezwykle piękny efekt.

Perły zestawiamy z innymi kamieniami, lub wręcz używamy jako “zamiennik” kamieni, co sprawia, że nasze projekty są bardziej wyjątkowe i zaskakujące. 

Wykorzystujemy delikatne perły jako świetliste punkty w długich naszyjnikach z minerałami, przez co całość staje się jeszcze bardziej elektryzująca.

Korzystamy tylko z prawdziwych pereł, znając naszych dostawców od lat. W naszym sklepie znajdą coś dla siebie zarówno zwolenniczki malutkich perełek, jak i panie, które kochają duże perły.