NASZYJNIKI Z PERŁAMI

Naszyjniki z perłami to o wiele więcej niż klasyczny sznur w stylu Coco Chanel. Perły znów są towarem niezwykle pożądanym. Współczesne podejście do tematu pozwoliło na odkrycie niemal nieskończonej ilości twórczych rozwiązań i dostosowanie takiej biżuterii do aktualnych potrzeb kobiet.

Nie można jednak pominąć faktu, że naszyjnik złoty z perłami ze względu na swoją historię zawsze będzie kojarzyć się z elegancją i klasą. Nawet te w nowoczesnym wydaniu przywodzą na myśl dobry gust a nawet wyższy status społeczny. 

Dla nas są przede wszystkim jednym z wielu narzędzi do podkreślania kobiecego piękna i prywatnie jesteśmy wielkimi fankami pereł.

W KRAUZA design chętnie sięgamy po naszyjniki z nieregularnymi perłami, czy łańcuszki z pojedyncza perłą w jej naturalnej “nieidealnej” formie. Połączenie wysokiej klasy jubilerstwa z surowością takich okazów daje niezwykle piękny efekt i sprawia, że srebrny naszyjnik z perłami nabiera współczesnego charakteru.

Perły zestawiamy z innymi kamieniami lub wręcz używamy jako “zamiennik” kamieni, co sprawia, że nasze projekty są bardziej wyjątkowe i zaskakujące. 

Wykorzystujemy delikatne perły jako świetliste punkty w długich naszyjnikach z minerałami, przez co całość staje się jeszcze bardziej elektryzująca.

Korzystamy tylko z prawdziwych pereł, znając naszych dostawców od lat. W naszym sklepie znajdą coś dla siebie zarówno zwolenniczki malutkich perełek, jak i panie, które interesuje naszyjnik srebrny z perłami w naprawdę okazałych rozmiarach.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania