NASZYJNIKI Z KAMIENIAMI

Naszyjniki z kamieniami nie bez powodu są tak bardzo pożądane. Znane od czasów antycznych, pełniły nie tylko funkcję dekoracyjną. Były amuletami, wyznacznikami statusu a nawet formą zabezpieczenia majątkowego.

Dzisiaj ich funkcje są dostosowane do współczesnych potrzeb, ale niezmiennie naszyjnik z labradorytem, turmalinem albo apatytem to dodatek poszukiwany przez kobiety w każdym wieku. 

Nie sposób oprzeć się urodzie minerałów. Żaden syntetyczny wytwór nie może się równać z pięknem kamieni naturalnych. Ze względu na ich specyfikę w każdym da się zauważyć wyjątkowe detale i niuanse. Złożone struktury, warstwy i swoiste “rysunki” w kamieniach przyciągają nas w niezwykły sposób. 

Zawsze jest w nich odrobina wyjątkowości i to właśnie dlatego każdy naszyjnik z turkusem będzie się nieco różnił. Każdy wisior z kryształem, będzie opowiadał inną historię. 

Można pokusić się o stwierdzenie, że to nie my wybieramy naszyjniki z kamieniami – to one wybierają nas. Wołają nas w jakiś niewyjaśniony sposób, a ich dotyk na skórze jest przyjemny i daje wrażenie, że w subtelny sposób łączymy się z naturą.

Kamienie naturalne są nieodzowną częścią projektów wykonywanych w KRAUZA design. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, dlatego używany tylko prawdziwych kamieni o wyjątkowej urodzie. W unikatach wykorzystujemy minerały, których trudno szukać u innych artystów. 

Tworząc biżuterię z kamieni myślimy nie tylko o konkretnym modelu, ale przede wszystkim o tym, kim może być kobieta, która będzie go nosić. 

Lubimy też myśleć o naszych naszyjnikach z kamieniami jak o amuletach dla nowoczesnych kobiet. Nie ma już dżungli, ale są gąszcze wielkich miast. Nie ma bitew, ale jest wir pracy i obowiązków. Zamiast rzucania zaklęć jest głośne wyrażanie swoich poglądów i stawianie granic. Naszym zdaniem współczesnym kobietom przyda się coś, co będzie im się kojarzyło z ich własną mocą i sprawczością. Nawet jeśli one same nie wierzą w moc kamieni, to na pewno zadziałają na nie energetyczne kolory minerałów, które wykorzystujemy.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania