KOLCZYKI DŁUGIE

Kolczyki długie srebrne są nieustannie poszukiwane przez kobiety na całym świecie. Wywołują efekt “wow”, przyciągają wzrok i są wyrazem siły i pewności siebie.

Długie wiszące kolczyki nie są zarezerwowane wyłącznie na wielkie wyjścia. Noszone na co dzień przełamują casualowy styl. Dodają szyku i wyrafinowania nawet zwykłym jeansom i T-shirtom.

Długie kolczyki do sukni wieczorowej również mogą mieć nowoczesny charakter i być wisienką na torcie całej stylizacji. Ozdobne długie kolczyki to też pole do popisu dla każdego projektanta. Rozmiar takiej biżuterii daje ogromne możliwości do wykazania się swoim kunsztem oraz twórczym zamysłem. 

Wieczorowe długie kolczyki możesz interpretować na swój własny sposób i wybierać spośród geometrycznych kształtów, łańcuchów, kul oraz kamieni naturalnych. Sięgają po nie także panny młode, wybierając długie kolczyki ślubne z perłami.

Możemy z dumą przyznać, że jesteśmy jedną z niewielu marek, posiadają tak bogatą ofertę długich kolczyków srebrnych. Nasza kolekcja nieustannie się powiększa. A dodatkowo, każdy model możemy wykonać z powłoką polimerową. Dzięki temu w Twoje ręce trafią długie złote kolczyki w cenie nieporównywalnie niższej, niż gdyby były wykonane ze szczerego złota.

W naszym sklepie znajdziesz też między innymi długie kolczyki z bursztynem czy długie kolczyki z zielonym kamieniem, np. wyjątkowym turkusem lub jadeitem. Jeżeli wolisz coś bardziej uniwersalnego, z pewnością przyciągną Cię proste długie srebrne kolczyki, które założysz do większości swoich outfitów.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania