NASZYJNIKI WIELORZĘDOWE

Naszyjniki wielorzędowe to niezwykły rodzaj biżuterii. Nawet te proste w pewien sposób kojarzą się z wystawnością i bogactwem. Mogą przywodzić na myśl kolie. 

Zakładamy je, gdy mamy ochotę na bardziej okazałe ozdoby. To dobry wybór do sukienki, na elegancką kolację, przyjęcie, ślub czy ceremonię odebrania nagrody.

Jeżeli w pracy nie obowiązuje Cię restrykcyjny dress code, również możesz nosić taką biżuterię. 

Naszyjniki wielorzędowe z naszej pracowni często są wybierane przez kobiety zajmujące wysokie stanowiska. Tego typu biżuteria dodaje splendoru białej koszuli lub klasycznej marynarce.

Najpiękniejsze wielorzędowe naszyjniki to te z malutkich fasetowanych kamieni. Ogromną popularnością cieszą się spinele, granaty i oczywiście labradoryty. 

Jeżeli interesuje Cię nieco mniej formalny look, postaw na kolor i wybierz energetyczne turkusy, apatyty, zoizyty lub nieco delikatniejsze turmaliny.

Dla tych pań, które szukają czegoś uniwersalnego, optymalnym wyborem mogą okazać się hematyty. 

Naszyjniki wielorzędowe ozdabiane są różnymi złotymi lub srebrnymi elementami, np. kółeczkami, monetami, albo przekładkami w formie patyczków. 

Pamiętaj, że każdy z modeli dostępny w naszym sklepie możesz zamówić w wersji złotej lub srebrnej oraz z wybranymi przez siebie kamieniami. Dzięki temu spersonalizujesz swój elegancki naszyjnik.

Taka biżuteriia to inwestycja na całe życie. Może nawet być częścią Twojego “signature look”.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania