KOLCZYKI KOŁA

Kolczyki koła srebrne to nieodzowny klasyk w świecie damskiej biżuterii. Z całą pewnością można powiedzieć, że w tej kategorii każda kobieta może znaleźć coś idealnego dla siebie – bez względu na wiek, rozmiar, kolor skóry, czy typ urody. 

Kształt koła pasuje do każdej twarzy i jedynym sekretem w doborze idealnych kolczyków są proporcje.

Koła, kółka, kółeczka – tak pieszczotliwie nazywamy tę grupę projektów – to nasza mała obsesja. Mogłoby się wydawać, że nie warto wymyślać koła na nowo, ale w naszej pracowni robimy to bez przerwy!

Złote kolczyki koła mogą być minimalistyczne, malutkie, długie, odważne, zabawne, fantazyjne, efektowne, delikatne, masywne, codzienne, eleganckie… Wszystkie są piękne. I choć powstało ich już tak wiele, nie przestajemy projektować, bo kto raz pokocha kolczyki koła, ten zawsze będzie po nie sięgać.

Oferujemy też kolczyki potrójne koła, które sprawiają wrażenie masywnego łańcucha; kolczyki podwójne koła, których sekret leży w odpowiednio dobranych proporcjach, a nawet złote kolczyki koła szerokie – czyli propozycję dla kobiet, które kochają naprawdę wyrazistą biżuterię.

Wiele kobiet na co dzień wybiera małe kolczyki koła, dlatego mamy ich w ofercie aż tak dużo – od sztyftów, po kółeczka na delikatnych biglach. 

A może lubisz kolczyki koła z zawieszkami? Znajdziesz ich wiele w naszym butiku a my nieustannie pracujemy nad tym, bo Cię zaskakiwać. Regularnie dodajemy nowe wzory, byś mogła wybrać swoje ulubione kolczyki koła z zawieszką. Jeżeli szukasz czegoś na specjalną okazję, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najlepiej pasujący dodatek.

Pamiętaj też, że każdy nasz model zamówisz zarówno w złotej jak i w srebrnej wersji. Wystarczy, że zaznaczysz w zamówieniu, że wolisz ten kolor. 

Możesz mieć pewność, że duże kolczyki koła będą nie tylko pięknie wyglądać, ale też ich noszenie będzie prawdziwą przyjemnością. 

Nasze kolczyki w 100% wykonane są ze srebra próby 925 – włącznie z biglami, sztyftami a nawet zatyczkami do sztyftów. Do uzyskania złotej powłoki używamy elektroforezy, dzięki czemu możemy zaoferować atrakcyjniejszą cenę, niż gdybyś zamawiała pozłacane kolczyki koła. 

Dołącz do nas i stań się wierną fanką kolczyków kół.

 

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania