KOLCZYKI MINIMALISTYCZNE

Kolczyki minimalistyczne mają od dawna zdecydowanie więcej zwolenniczek niż przeciwniczek. Jeżeli jednak nie jesteś do nich przekonana, przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, dlaczego warto je wybrać.

Minimalizm to nie tylko mikroskopijne sztyfty, które zginą w burzy Twoich włosów. 

Srebrne kolczyki minimalistyczne mogą być duże, a nawet bardzo duże. O ich minimalistycznym charakterze decyduje delikatna forma. Zobacz, np. bardzo duże koła dostępne w naszej ofercie. Pomimo rozmiarów nie przyłączają i wciąż są subtelne. Nawet jeżeli preferujesz okazałą biżuterię, możesz sięgać po styl minimalistyczny.

Malutkie kolczyki z tej kategorii są również wyjątkowo lekkie. To zdecydowany plus dla kobiet o wrażliwych płatkach ucha. Wiele pań źle znosi ciężkie ozdoby, dlatego biżuteria minimalistyczna bywa dla nich najlepszym rozwiązaniem.

Razem z lekkością idzie w parze wygoda. Kolczyki minimalistyczne zaliczają się do najwygodniejszych. Nie czuć ich na uchu nawet, gdy spędzasz w nich cały dzień.

Ponadto łatwiej dopasować je do stroju. Nie musisz być stylistką, aby wyglądać szykownie.

Minimalizm często jest kojarzony z wyrafinowaniem i wyczuciem mody. Dlatego to idealny wybór, jeśli chcesz w prosty sposób uzyskać efekt przemyślanej stylizacji. Złote minimalistyczne kolczyki pozwolą Ci się wyróżnić, ale jednocześnie nie przyciągać ciekawskich spojrzeń. Nadają się do pracy, nawet tej, gdzie obowiązuje ścisły dress code. Będą najlepszym wyborem, jeżeli masz kilka dziurek w uszach.

Znajdziesz u nas nowoczesne kolczyki koła, patyczki, zawijasy, owale i wiele innych.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania