BRANSOLETKI ŁAŃCUSZKI

Bransoletki łańcuszki są obecnie bardziej popularne niż kiedykolwiek w przeszłości. Stały się absolutnym must have i są wyjątkowo lubiane przez kobiety gustujące w miejskim stylu.

Złoty łańcuszek na rękę to coś, co łatwo wpasuje się w rozmaite stylizacje. Eleganckim outfitom nada nieco drapieżnego a nawet kokieteryjnego charakteru, a casualowe zestawienia uczyni jeszcze bardziej interesującymi. 

Jeżeli chcesz pójść o krok dalej, możesz sięgnąć po bransoletę z łańcucha. Większe ogniwa są intrygujące i świetnie komponują się z dużymi kolczykami, jak np. kolczyki koła.

Bransoletka z łańcucha ma jeszcze jedną zaletę – wygodnie się zapina i z łatwością założysz ją rano na rękę, gdy w pośpiechu szykujesz się do wyjścia. 

Warto mieć w swojej kolekcji biżuterii również coś delikatnego, dlatego taką popularnością cieszą się złote bransoletki łańcuszki. Możesz wybierać różne sploty i kształty oczek, a także duże lub małe zawieszki i kamienie szlachetne doczepione do bransoletki. Te ruchome elementy są wyjątkowo atrakcyjne dla oka. 

W KRAUZA design znajdziesz też srebrne bransoletki łańcuszki. Są jeszcze trwalsze i odporne na działanie wody, kosmetyków a przede wszystkim na ścieranie złotej powłoki. Możesz nigdy nie zdejmować ich z ręki. Jeżeli jest Ci trudno rozstawać się ze swoją ulubioną biżuterią, wybieraj wersje ze srebra próby 925. 

Mówi się, że srebro “lubi być noszone”, ponieważ ocieranie o skórę, woda a nawet używanie zwykłego mydła naturalnie poleruje srebrną powłokę. Przez to srebrne bransoletki będą wyglądać świetnie przez długie lata.