Bransoletki z kamieniami oznaczają dzisiaj coś zupełnie innego niż trzydzieści lat temu. Dzięki powszechnej dostępności minerałów są noszone przez większość kobiet. Nie kojarzą się już bowiem z tylko z masywną bransoletą. Drobne fasetowane labradoryty, turkusy czy granaty nosimy teraz jako popularny dodatek na co dzień.

Z łatwością łączymy bransoletki z kamieniami z innymi ozdobami na rękę. Sznureczki, łańcuszki i kamienie zestawione z nieoczywistych kombinacjach pozwalają nam w prosty sposób wyrazić naszą indywidualność. Są wygodne, urokliwe i nienachalne – wręcz idealne w miejskiej dżungli. 

W KRAUZA design przykładamy wielką wagę do pięknych kamieni. W naszych bransoletkach łączymy je z perłami lub złotymi elementami, które dodają całości więcej dynamiki.

Nasze bransoletki z kamieniami posiadają wygodne zapięcia i łańcuszki, które pozwalają z łatwością wyregulować ich długość. Jeżeli jednak masz bardzo szczupły lub szeroki nadgarstek, wykonany dany model w ustalonym przez Ciebie rozmiarze. Wystarczy, że po zakupie skontaktujesz się z nami.

Jesteśmy znane również z wyjątkowych wielorzędowych bransoletek. Wyglądają przepięknie na ręku. Są idealnym wyborem, jeśli szukasz bransoletki z kamieniami na prezent lub chcesz dobrać coś na specjalną okazję. 

Wszystkie dostępne w naszym sklepie bransoletki z kamieniami z łatwością połączysz z inną naszą biżuterią. Ze względu na spójną stylistykę, możesz zestawiać je z kolczykami minimalistycznymi, lub długimi, a także wisiorami i naszyjnikami.

Wierzymy, że znajdziesz tutaj coś idealnego dla siebie. 

Pamiętaj też, że każdy model możesz zamówić z wybranymi przez Ciebie kamieniami. Oferujemy piękne apatyty, koralowce, granaty, hematyty, zoizyty, spinele, chryzokole, turkusy, amazonity, i turmaliny.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania