UNIKATY

Unikaty to nasza specjalność. Od ponad osiemnastu lat trafiają do najznamienitszych galerii w Europie i na świecie. Kreatywność w połączeniu z niepowtarzalnymi kamieni, wyjątkowymi perłami, czy srebrnymi elementami sprawia, że z naszej pracowni wychodzą co roku setki pojedynczych egzemplarzy.

Unikatowe naszyjniki cieszą się niezwykłą popularnością i są rozchwytywana przez kolekcjonerki wyjątkowej biżuterii. Panie zakładają je na specjalne okazje, by w ten sposób celebrować swoje dokonania lub uczcić ważny moment w życiu.

Złote unikaty regularnie trafiają do naszego butiku internetowego, wyróżniając się nie tylko rozmiarami, ale też formą lub wyborem intrygujących kamieni naturalnych. Na życzenie wykonujemy też srebrne wersje dla kobiet, które lepiej czują się w tej kolorystyce.

Jesteśmy znane z unikatów z niezwykłymi surowymi bursztynami i w ten sposób promujemy ten fascynujący surowiec. Jego struktury i kolorystyka w połączeniu industrialnymi elementami tworzą kompozycje na długo zapadające w pamięć.

Nieustannie polujemy na wyjątkowe materiały, które potem stają się dla nas inspiracją. Unikalne naszyjniki to nasza wielka pasja i pole do popisu. Wybierając jeden z nich, możesz mieć pewność, że powstał z wielką miłością włożoną w każdy etap pracy: od konceptu, poprzez zadania jubilerskie aż do złożenia finalnego projektu i zapakowania go dla Ciebie.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania